Zobacz nasze wybrane eksponaty

Misa chrzcielnaZegar ze sceną ukrzyżowaniaZaśnięcie Matki BożejMatka Boża z Dzieciątkiem i Prorokami

wernisaż wystawy Premislia Christiana

2 czerwiec 2016, godz. 21:41

Dzisiaj odbył się wernisaż naszej najnowszej wystawy. Zaszczyciło nas wielu dostojnych Gości, ks. Arcybiskup Adam Szal Metropolita Przemyski, ks. Biskup Stanisław Jamrozek, oraz liczni księża z Księdzem Kanclerzem, Oficjałem Sądu Biskupiego i J. Magnificencją Rektorem WSD na czele, oraz pan poseł na Sejm Andrzej Matusiewicz, prezydent miasta Przemyśla pan Robert Choma, J. Magnificencja Paweł Trefler rektor Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej i wielu naszych Przyjaciół. Za tę szczególną obecność w dniu 25. rocznicy spotkania z św. Janem Pawłem II w katedrze przemyskiej serdecznie dziękujemy.

Muzeum jest otwarte od wtorku do soboty
w godzinach:

W poniedziałki, niedziele i uroczystości kościelne muzeum jest nieczynne.

Statystyki odwiedzin

Odwiedziło nas już 3 gości Odwiedziło nas już 3 gości Odwiedziło nas już 3 gości Odwiedziło nas już 3 gości Odwiedziło nas już 3 gości Odwiedziło nas już 3 gości
liczba odwiedzin od 3 sierpnia 2011 roku
Aktualnie na stronie:4