Zobacz nasze wybrane eksponaty

Madonna wśród ApostołówMatka Boża z DzieciątkiemŚwięty Łukasz EwangelistaMatka Boża z Dzieciątkiem i Prorokami

Noc Muzeów 2017

8 maj 2017, godz. 14:16

Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie się 20 maja od godziny 18:00 do 23:00.

W ramach nocy muzeów:
Wystawa Ikon Jadwigi Denisiuk z Cisnej.
Wystawa „Tajemnice Odrzechowej”, prezentująca projekt renowacji zabytkowych elementów ikonostasu z Odrzechowej.
Wystawa „A to Polska właśnie” bibułkarstwo Ryszardy Froń-Żurawskiej.

Warsztaty rzemiosła artystycznego prowadzone przez studentów ASP w Warszawie, zrzeszonych w Kole Rzemiosła i Ochrony Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego.

W ramach warsztatów:
Jak powstaje farba - średniowieczne metody malowania Krucyfiksów,
Snycerstwo - kopiowanie ornamentów ikonostasu z Odrzechowej,
Warsztaty linorytnicze - Odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w technice linorytniczej, tematem głównym będzie Przemyśl, co odważniejsi będą mogli na własną odpowiedzialność spróbować coś wyrzeźbić, odbite linoryty, odpowiednio oprawione, będą mogły być pięknym souvenirem.

Muzeum jest otwarte od wtorku do soboty
w godzinach:

W poniedziałki, niedziele i uroczystości kościelne muzeum jest nieczynne.

Statystyki odwiedzin

Odwiedziło nas już 2 gości Odwiedziło nas już 2 gości Odwiedziło nas już 2 gości Odwiedziło nas już 2 gości Odwiedziło nas już 2 gości Odwiedziło nas już 2 gości
liczba odwiedzin od 3 sierpnia 2011 roku
Aktualnie na stronie:4